IMAGIC WEAVE Video Sunum Cepheleri

IMAGIC WEAVE Video Sunum Cepheleri

Bina cepheleri, medya iletişim aracı olarak, her geçen gün daha fazla kullanılmaya başlandı. IMAGIC WEAVE Haver Mimari tel örgüleri ile LED teknolojisinin parlayan ortak girişimidir. IMAGIC WEAVE medya sunum  cepheleri, stadyumların, alış veriş merkezlerinin hava alanlarının ve yüksek binaların cephelerini dikkat çekici medya iletişim araçlarına dönüştürmektedir.

IMAGIC WEAVE Medya Sunum Cepheleri uygulamalarından esinlenin.


Tel Örgü Mesh + LED teknolojisi

IMAGIC WEAVE Mimari Tel Örgü meshlerimiz ile en son LED teknolojisini biraraya getirmekte ve video sunumuda dâhil olmak üzere özel olarak programlanabilir her renkte ışık efektlerinin oluşturulmasını mümkün kılmaktadır. Bir IMAGIC WEAVE sunum ekranı gösterilecek herhangi bir içerik olmadığı zamanlarda bile şık paslanmaz çelik cephe tel örgü mesh gibi görünmektedir. İnce LED profilleri tel örgü meshin arkasında tedbirli bir şekilde ve ön taraftan neredeyse görünmez şekilde kurulmaktadır. Sonuç olarak, farklı sunum çözünürlüklü kombinasyonlarda bile cephenin homojen görünümü korunmaktadır. Cepheler yeni video sunum iletişiminin odak noktası olmaktadır. LED sunum çözümleri kullanan geniş ölçekli görüntü videoları, her şehir peyzajında çağdaş mimari site görüntüsünü ve fonksiyonelliğini gece gündüz vurgulamaktadır. Sonuç ise medya mimarisinin mükemmel bir örneğidir.


Estetik Transparan Sistemi

Transparan olmayan sistemlerden farklı olarak görseller, cepheyi gizlemeden üzerinde asılı görünür. Ortamdaki parlaklığa göre şeffaflığı artar veya azalır. Bunun yanısıra cephenin estetiğini bozmadan tel örgüye monte edilen ince LED profiller kullanılmadığı zamanlarda neredeyse görünmez olabilirler.

 

Tel örgüdeki transparan medya cephelerimizin kolaylıkları konusunda kendinizi ikna edin. İlk bakışta avantajlarınız:

Projeye özel gereksinimleri karşılamak için çeşitli boyutlarda tel örgü elemanları ve LED profilleri üretiyoruz. Esnek montajlama sistemi ile büyük alanlar bile kolayca IMAGIC WEAVE medya cephesi ile kaplanabilir.

LED profiller her zaman cephenin homojen bir görünüm sağlaması için  mesh'in ters tarafına bağlıdır.

Ekran olarak kısmen kullanılması veya farklı çözünürlüklerin birleştirilmesi durumlarında cephenin homojen yapısı korunmaktadır. Seçilen örgü tipi ve LED piksel aralığı birleşimi şeffaflığın kolayca belirlenebilmesine olanak sağlamaktadır.

Mümkün olan en fazla enerji tasarrufu için IMAGIC WEAVE® parlaklığı ortam koşullarına göre otomatik olarak ayarlanabilmektedir ve gereksiz enerji tüketimi engellenebilmektedir.

IP67 korumalı sistem iç ve dış mekan uygulamaları için idealdir. IMAGIC WEAVE, hava ve UV-dayanıklı malzemelerle birlikte yüksek kaliteli paslanmaz çelik kullanan sağlam ayrışma ve sıcaklık dayanımlı ile bir medya cephe sistemidir.

IMAGIC WEAVE, -30 ° C’den 60 ° C’ye kadar aşırı sıcaklıklarda sorunsuz çalışmasını sağlar. Güneş ışınlarına karşı koruma konusunda işlevselliği ispatlanmış paslanmaz çelik mesh, cephe uygulamasını da zenginleştiriyor.

IMAGIC WEAVE programlaması "Aydınlatma Aplikasyonu Takımı"  video yazılımı desteğiyle yapılır. Ipucu:  Medya cephe dünyanın her yerinden smartphone, tablet PC veya herhangi bir uzaktan bağlantı cihazı ile her an kontrol edilebilir.

IMAGIC WEAVE gelişimi sırasında önemli bir basitleştirilmiş montaj konsepti yerleştirildi. Özel tasarlanmış klip-teknolojimiz ile  LED profiller ve bağlantı sistemi montajı  çok kolaydır.

Ve eğer gerekliyse, hızlı ve sorunsuz bir şekilde yer değiştirilebilir. Sistemimiz gereksinimler doğrultusunda yeni veya var olan mesh cepheye Led monte edebilir.

Medya cephe projelerinizin her aşamasında iyi eğitimli Uzmanlarımız geniş kapsamlı destek vereceklerdir. Uygulamanın her safhasında sizlere rehberlik edeceğiz.

Bütün video tabanlı medya cephe sistemi, etkileyici, sonsuz sayıda renk yaratır.

IMAGIC WEAVE medya cephe bütün dünyada 24 saat maksimum parlaklık sağlamakatadır > 10000 nit (cd / m²). Alaca karanlıkta ya da geceleri sistem otomatik veya manuel olarak soluklaştırılabilir.


IMAGIC WEAVE saydam ortam cephesi hakkında daha fazla bilgi için, lütfen www.imagicweave.com sayfamızı ziyaret edin.

Mesh kaplı cephelerede montaj çözümleri için daha çok bilgi ister misiniz? Lütfen Mimari mesh uygulama çözümleri sayfamızı ziyaret edin.

Mimari Mesh kullanmanın farklı olasılıklarını gözlemleyin. Referans projelerimizden esinlenin.


Referanslar

Top